Krótko o nas.

Pracownia Reklamy Virgo specjalizuje się w wykonywaniu reklamy wizualnej, od projektu do realizacji. Reklama wizualna służy nie tylko informacji, ale jest przede wszystkim elementem przyciągającym klienta. W ofercie znaleźć mogą Państwo szyldy, tablice informacyjne, banery. Grafika użyta do tworzenia szyldów może być wycinana z folii ploterowych; oferujemy bogaty wachlarz kolorystyczny różnego rodzaju folii samoprzylepnych, bądź też wykonywana przy użyciu solwentowego druku cyfrowego na folii pcv. Proponujemy także wyroby z PLEXI, PCV, kasetony świetlne, litery i znaki oraz szeroko pojęte wydruki wielkoformatowe. Każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, zgodnie z wymaganiami klienta. Drukujemy wizytówki, ulotki, plakaty.

Nasza Firma oferuje duży wachlarz usług związanych z wykorzystaniem technologii laserowej – grawerujemy, wycinamy, znakujemy materiały. W technologii Grawerton oraz grawerowania laserowego oferujemy tablice pamiątkowe, podziękowania, identyfikatory, tabliczki na drzwi, tabliczki znamionowe, breloki, żetony. Grawerujemy w laminacie grawerskim, sklejce, drewnie, plexi.

Wykonujemy pieczątki samotuszujące - grawerowane laserowo. Proponujemy Państwu nadruki na tekstyliach, gadżetach reklamowych (kubkach, koszulkach, długopisach i innych). Do zaoferowania mamy również projektowanie i tworzenie stron internetowych, które odbywa się w oparciu o indywidualne podejście, dla każdego projektu z osobna.

Dzięki szerokiemu zakresowi świadczonych usług firma Virgo zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę. Ciągłe inwestycje w nowe urządzenia i technologie owocują coraz wyższym poziomem realizowanych przez Nas zleceń.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.


Zaufali nam...

Zaufali nam Zaufali nam